KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581386
nr 1358 1386
Kaj Pihl, Seine, Paris, Signerad. Olja på pannå, 28x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:32:33
450 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr